– سخت بکوشید:

بهترین روش برای موفق ماندن این است که محکم بایستید و مهدتان را فرماندهی کنید. روی این حقیقت و اصل بکوشید که شما کسب و کار خودتان را ایجاد کرده اید تا به یک نیاز  و احتیاج برای تولیدات قابل اطمینان و خوب و یا خدمات مطمئن، خدمت کنید.

– نه تنها شما یک کالا، یا خدمات معتبر و مطمئن را ارائه می کنید، بلکه همچنین وضعیت های استخدامی و شغلی را نیز ایجاد کرده اید. در نتیجه به افراد کمک کرده اید تا اعتبار و اعتماد به نفس خودشان را به وجود بیاورند، و نان آور خود و خانواده شان باشند.

۲- دیده شوید، شنیده شوید:

مصرف کنندگان و مشتری های شما می خواهند شما را ببینند. می خواهند چهره پشت محصولات را ببینند، می خواهند داستان شما را بدانند و همچنین بدانند که چه چیزی شما را به این جایی که الان هستید رسانده است.

– چطور محصولات برند شما، زندگیتان را عوض کرده است؟ حاضر بودن به عنوان چچهره برندتان، پاسخ دادن به سوالات و گفتن داستان ها ماجراجویی تان، به شما و برند شما اعتبار و اصالت می بخشد.

۳- شبکه:

از گروه های شبکه ای تجارت و کسب و کار متعدد به نفع خود استفاده کنید، به کار گروه های شبکه های کاری مراجعه کنید، که اغلب در کالج ها و دانشگاه های علمی ارائه شده اند، به رخ داد هایی مثل EXPO تجارت ها و کسب و کار های کوچک سالانه مراجعه کنید که به نیویورک، دالاس، بوستون، لس آنجلس و میامی، سفر می کنند.

۴- خارج شوید (بیرون بروید):

افراد ممتازی را که به شما کمک خواهند کرد تجارت و کسب و کار خود را به یک برند تبدیل کنید، به عنوان کلام دهان شما عمل می کنند و احتمالا به شما دیدگاه متفاوتی از کسب و کارتان را خواهند داد ملاقات کنید، این عمل نهایتا می تواند به شما کمک کند تا در مسیر خود به سمت موفقیت شتاب بگیرید.

۵- صحبت کنید، صحبت کنید، صحبت کنید و بیشتر صحبت کنید:

وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی، وقتی این بحث پیش می آید که مصرف کنندگان سعی دارند تا بر چه محصول و خدماتی اطمینان کنند، دارای بیشترین تاثیر هستند، بنابراین عاقلانه است تا در هر جایی شروع به صحبت کنید. روی پلت فرم هایی مثل فیس بوک، اینستاگرام، وبلاگ ها و فرم های در دسترستان، یک بحث را شروع کنید یا در بحث های در حال انجام ملحق شوید.

اجازه دهید تا مردم راجع برندتان بدانند و با کسانی که با آن تعامل نشان می دهند، پیشنهاد بدهید، راه حل و ارائه بدهید و ایده و نظر پیشنهاد بدهید. تعامل روی این پلت فرم ها به شما این فرصت را می دهد که به افرادی با تجربه ای کامل دسترسی پیدا کنید، از آن ها سوال بپرسید و روی پست های آن ها نظر بدهید، بسیاری از آن ها با اطلاعات ارزشمند به شما پاسخ خواهند داد.

۶- مهم تر از همه، صادق و درست بمانید.

خلاق باشید، و بر تولید محصولات و خدمات معتبر ی که مردم دوست دارند ادامه بدهید چرا که شما برندی ایجاد کرده اید که مردم به آن اطمینان دارند.

۷- با دنبال کردن این مراحل شما مناسب باقی می مانید و موفقیت مستمر را تجربه می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X